Renginiai ir įvykiai
KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:facebok

baltos-rozes.jpg
Alytus - baltosios rožės miestas
7-.jpg
Alytaus rajonas - puiki vieta poilsiui
alytaus krastas10.jpg
Galerija

NaujienosCIMMOONA  a3+5001.jpg
Pirmoji naktis teatre COM•MOON•A
 
Alytaus miesto teatras jau šeštąjį kartą kviečia į teatrų komedijų festivalį COM•MEDIA, kuris šiemet vyks lapkričio 3-19 dienomis, tačiau pirmą kartą teatras duris atveria nakties vyksmui. Jaunų ir jaunatviškų lauks COM•MOON•A.
Plačiau
Spalio 20.jpg
Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje bus pristatyta Aido Jurkšto knyga „Lietuvos švyturių istorija“
 
Alytaus rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Naujoji g. 48, Alytus) spalio 20 d. 16.30 val. vyks susitikimas su žinomu farologu Aidu Jurkštu ir jo knygos „Lietuvos švyturių istorija“ pristatymas.
Plačiau
Spalio 19.jpg
Literatūrinėje dvikovoje Alytuje – Donaldas Kajokas ir Rimantas Kmita
 
Įsibėgėjo alytiškių pamėgtas renginių ciklas „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje". Spalio 19 d. 17 val. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje įvyks antrasis literatūros ir muzikos vakaras. Improvizuotoje literatūrinio traukinio kupė šįkart susitiks labai skirtingi kūrėjai: Rimantas Kmita – literatūros kritikas, poetas, rašytojas, populiaraus romano „Pietinia kronikas" autorius ir Donaldas Kajokas – vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių poetų, Nacionalinės kultūros ir meno bei kitų premijų laureatas.
Plačiau
Spalio 17  2.jpg
Dusetų dailės galerija Dusetų dailės galerijos dailininkų ir fotografų kūrybos paroda
 
Dailininkų pedagogų Romualdo Pučeko, Eugenijaus Raugo ir Alvydo Stausko iniciatyva, pritariant tuometiniam Zarasų rajono merui Benjaminui Sakalauskui ir Dusetų seniūnui Stanislovui Vėgneriui, 1995 m. liepos 6 d. seniūnijos patalpose buvo atidaryta bene pirmoji mažame Lietuvos mieste profesionalaus meno galerija ir surengta pirmoji Dusetų krašto dailininkų kūrybos paroda. Svarbiausias galerijos tikslas – suburti Dusetų krašte gimusius, gyvenančius ar turinčius savo sodybas dailininkus, fotografus, pristatyti jų kūrybą organizuojant parodas ne tik Dusetose, bet ir kituose Lietuvos miestuose, užsienyje.
Plačiau
Paroda Musu proteviu dvasia.jpg
Paroda „Mūsų protėvių dvasia“ sugrįžta į Alytaus muziejų
 
Nuo spalio 12 d. muziejuje veiks paroda „Mūsų protėvių dvasia", skirta paminėti piliakalnių metus. Ši paroda sukurta 2009 metais, minint Lietuvos vardo tūkstantmetį. Tai viena populiariausių keliaujančių muziejaus parodų, ją jau aplankė daugelio Lietuvos miestų ir miestelių žmonės, Latvijos, Estijos, Lenkijos muziejų lankytojai.
Plačiau