Renginiai ir įvykiai
KONTAKTAI
Alytaus turizmo
informacijos centras, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 1,
LT-62137, ALYTUS
Tel.: +370 315 52010,
Faksas +370 315 51982
info@alytus-tourism.lt
Įmonės kodas 149994436

Darbo laikas:
Sezono metu VI - VIII mėn.
I - V 9.00 - 18.00
VI 9.00 - 15.00
VII 10.00 - 15.00
Ne sezono metu IX - V mėn.
I-IV 8.00 - 17.00
V 8.00 - 16.00
Bendraukime:facebok

baltos-rozes.jpg
Alytus - baltosios rožės miestas
7-.jpg
Alytaus rajonas - puiki vieta poilsiui
alytaus krastas10.jpg
Galerija

NaujienosGeguzes 22  2.jpg
Poezijos pavasaris Alytuje
 
Vasara visa jėga beldžiasi į duris ir prašosi įleidžiama, tačiau gamta turi savo ritmą ir jo nepakeisi. Sodai jau nužydėjo, vėjas žiedlapius jau seniai nupūtė, tačiau inkiluose dar girdimas varnėnų jauniklių krebždėjimas ir su kirminu snape parlėkusių tėvų raginimai jiems lįst laukan. Vasarai dar teks truputėlį lukterti, nes į Alytų atkeliauja „Poezijos pavasaris".
Plačiau
Geguzes 31.jpg
Gegužės 31 d. 17.30 val. kviečiame į patyriminį 5 km pasivaikščiojimą „5 stichijos‘‘
 
Įkūnydami savyje penkias stichijas – orą, žemę, vandenį, ugnį ir eterį – mėginsime sugrįžti į gamtą ne tik fiziškai joje būdami, bet ir ją pajusdami, įsisąmonindami kaip savastį. Žygio metu sąmoningai kreipsime žvilgsnį vidun, į savo gelmes, kuriose slypi kupina stiprybės ir išminties mūsų esmė.
Plačiau
Geguzes 19  2.jpg
„Mes – tai Jūs!“ – karinė šventė jau šį šeštadienį Alytuje
 
„Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena – viena reikšmingiausių krašto apsaugos sistemos minėtinų dienų. Esant šiandieninei Lietuvos saugumo situacijai kaip niekada reikalinga stipri kariuomenė, o visuomenės pasitikėjimas ir palaikymas yra vienas svarbiausių ginklų, jis suteikia kariuomenei drąsos ir ryžto", – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, dalyvausiantis karinėje šventėje jau šį šeštadienį gegužės 19 d. Alytuje.
Plačiau
Gegužės 19.jpg
Alytaus kraštotyros muziejus kviečia į Muziejų naktį
 
Alytaus kraštotyros muziejus jau vienuoliktą kartą kviečia miestiečius ir svečius aplankyti muziejų naktį. Šiemet muziejų nakties metu bus galima išvysti alytiškių dramos studijos „Taškas" spektaklį „Atžalynas", Kauno šokių studijos RED pasirodymą. Gros Alytaus jaunimo grupė „Jazz do it" ir svečiai „Vos vos trio".
Plačiau
Geguzes 20.jpg
Kviečiame į pėsčiųjų žygį Adolfo Ramanausko-Vanago 100-osioms gimimo metinėms paminėti!
 
Žygis vyks gegužės 20 d. unikaliame Punios šile. Žygio ilgis 12 km. Žygio pradžia 10 val. Punios girininkijoje, Panemuninkų km., Alytaus raj. Savo transportu iki girininkijos galima vykti taip: iš Naujosios gatvės (130 magistralė) prie Gulbynės ežeriuko sukame į dešinę ir važiuojame tiesiai 11 km. Nemuno gatve – pramonininkų žiedas, Žaunieriškiai, Praniūnai, Panemuninkai – iki pat kelio pabaigos. Čia paliekame mašinas ir toliau keliaujame pėstute.
Plačiau